TESTY

Vyšlo špeciálne číslo magazínu SNOW, venované je testom lyžiarskej výzbroje

Špeciálne vydanie SNOW Market je venované lyžiarskemu vybaveniu na sezónu 2009/2010. Magazín vyšiel vo štvrtok 15. októbra 2009. Nájdete v ňom najväčší prehľad vybavenia na trhu: 832 modelov lyží 38 značiek, 458 modelov zjazdových topánok 12 značiek a 308 modelov viazania 13 značiek. Všetko je prehľadne opísané, graficky príťažlivo spracované. V časopise nechýbajú tipy pre výber vybavenia, články o súvisiacom vybavení: palice, prilby, topánky, okuliare, chrániče a tiež test 28 batohov. Z obálky sa na vás pozerá prekrásna žena.

Vydajte sa na spalilú jazdu po kolekcii lyžiarskej výzbroje na sezónu 2009/2010.

0

Prehľad lyží
Kompletný prehľad lyží predávaných na českom trhu. Obsahuje 38 značiek.

Zasa si kúpite lyžiarky príliš veľké?
Veľa noviniek pri lyžiarskych topánkach nenájdeme. Doba nie je zrelá na zásadnejšie zmeny. Najväčšou zmenou je možnosť úpravy celej topánky, predovšetkým skeletu na konkrétnu nohu.

Viazanie je málo sexi, zato však veľmi dôležité
Kde sú tie časy, keď bezpečnostné viazania boli najobdivovanejšímkúskom vyspelej technológie. Alebo doba pred desiatimi rokmi, keď sme doskám a podložkám venovali samostatný text v pravidelnom prehľade.

Prilby
Sezóna 2009/2010 by mohla byť zlomovou, v ktorej by počet používateľov prilieb prvýkrát prevýšil počet ich odporcov. Pri deťoch už tento stav panuje niekoľko rokov, u dospelých je stále na vzostupe. Je pritom príznačné, že používanie heliem silne zvyšujú nehody známych osobností na svahoch, niekedy aj smrteľné.

Okuliare
Okuliare skrátka k lyžovaniu patria. Všetko podstatné už bolo napísané v miunlých rokoch.

Palice
Nič nové sa nedá napísať ani o paliciach. Spomienka na dobu, keď sa pred viac ako desiatimi rokmi uvažovalo o ich úplnom zmiznutí už poslúži ako dôkaz, že doba sa nedá úplne odhadnúť.


Chrániče
Vlani SNOW napísal, že sa chrániče kostrče a bokov stávajú každodennou súčasťou lyžovania. Ich používanie zatiaľ nie je tak rozšírené ako napríklad prilieb, ale veľa ľudí si bez chráničov nedokáže lyžovanie predstaviť. A je medzi nimi tiež veľa zjazdovkových lyžiarov.

Batohy – test a viac info.

Časopis si môžete objednať tu.

No related posts.

Aký je Váš názor?