FREERIDE

Freeridové videá týždňa (2. časť – z dielne Rossignolu)

Televízia Rossignolu existuje druhý rok. Pod názvom Rooster TV ju môžete nájsť na rôznych webových kanáloch. Po minulom dieli o Salomon Freeski TV sme si vybrali práve Rossignol na populárnom francúzskom webe zapics.com. Na ukážku Vám pustíme štyri videá.

V prvom videjku vystupuje Mike Hopkins, Kye Petersen, Arnaud Kugener, Kevin Rolland a Sage Cattabriga-Alosa. Jazdia na najlepších a najzasneženejších miestach na svete, samozrejme na lyžiach Rossignol S7. Epizóda sa točila v prašane, v Kanade, Taliansku, Francúzsku a Japonsku.

Pozrite si tiež úžasné zábery z heliskiingu na Aljaške. Helikoptéra jazdcov vysadí na niekoľkometrových previsoch vrchov. Odtaiľ nasleduje neskutočne strmý zjazd po úzkych rebrách až do doliny. Pozrite sa sami.

Pozrite si video tímu Rossignol – hardcore Freestyle Backcountry Skiing. Video nakrútili v Kanade tímoví jazdci Rossignolu.

Druhá epizódka filmíku so smejúcou sa Lynsey Dyer a Kye Petersen, ktoré schádzajú v plnej rýchlosti neuveriteľné vecičky. Vo videjku si tiež pozriete lavínové sekvencie účastníkov Freeride World Tour Henrika Windstedta a Xaviera Delerue. Lyžovanie môže byť nebezpečné!

Súvisiace články:

  1. Freeridové videá týždňa. Dnes predstavíme Salomon
  2. Na čom jazdíme – 2. časť, lyže z dielne Atomic
  3. Na čom jazdíme – 1. časť, lyže z dielne Elánu
Aký je Váš názor?

>