TRÉNING

Lyžiarske školy na Slovensku – Snow Academy na Veľkej Rači

V dnešnom seriáli o lyžiarskych školách zavítame na Kysuce, do lyžiarskeho strediska Park Snow Veľká Rača. Nachádza sa tu lyžiarska a snowboardová škola Snow Academy. Tá okrem výučby lyžovania a snowboardingu, ponúka aj požičovňu detských snežných skútrov a skifox pre dospelých.

Škola patrí na Slovensku medzi mladšie. Inštruktori majú samozrejme potrebné licencie a v rámci školy sa pravidelne doškoľujú v rámci tréningov.

Deti si zajazdia a tiež sa zahrajú na pirátov
Škola ponúka štandardné skupinové a privátne lekcie. Obe alternatívy majú svoje výhody a nevýhody. Skupinová výučba je samozrejme výhodnejšia, no inštruktor sa venuje viacerým členom skupiny. Skupinové lekcie prebiehajú denne, začínajú vždy o desiatej a o štvrť na dve.

V rámci lyžiarskej školy funguje tiež škôlka pre najmenších. Pre deti vo veku 3 až 12 rokov je pripravený areál s vyhradenou zjazdovkou a vlekom. V našom domčeku sa decká môžu zohriať, prezliecť, alebo zahrať. Výučba prebieha zábavnou formou pod dohľadom inštruktorov v podobe privátnych alebo skupinových lekcií. V rámci špeciálnych akcií je pre deti prichystaný Pirátsky deň, Indiánsky deň, Karneval a rôzne súťaže.

Ďalšie aktivity? Detské skútre a skifox
Deti majú veľmi radi detské skútre. V areáli školy si na nich môžu zajazdiť. Skútre majú benzínové motory. Zajazdiť si na nich decká môžu na vyznačenej trati, oddelenej od svahu aj výučby. Každý skúter má bezpečnostnú poistku, o bezpečnosť detí sa nemusíte báť, lebo jazdia stále pod dohľadom.

Dospelí si zatiaľ môžu vyskúšať Skifox. Okrem požičania a skúšania, čo všetko sa na ňom dá robiť na vlastnú päsť, si môžete zajazdiť pod dohľadom inštruktora v rámci skupiny. Keď prídete skupinovo, dostanete skifoxy lacnejšie a učiteľa zdarma.

V Snow Academy panujú vynikajúce vzťahy medzi inštruktormi. Tieto vzťahy sa prenášajú aj na výučbu, čoho výsledkom je vždy spokojný klient. Že to nie sú prázdne slová, je možné sa presvedčiť na rôznych akciách, ktoré dobrovoľne organizujú inštruktori pre svojich kolegov a kamarátov. Minulú sezónu zakončili veľmi vydarenou akciou Snow Academy Bormio Camp v severnom Taliansku. Takže ak sa aj vy chcete naučiť niečo nové a zažiť skvelý deň plný zábavy navštívte Snow Academy na Veľkej Rači.

Web lyžiarskej školy: www.ntcsnowacademy.sk
email: office@ntcsnowacademy.sk

Cenník na osobu:
Osoba

1 hodina 20 eur
1 deň 58 eur
2 osoby
1 hodina 16,5 eur
1 deň 37,5 eur
Skupina
1 hodina 15 eur (2,5 hod.)

Súvisiace články:

  1. Lyžiarske školy na Slovensku – Snowsports Academy na Skalke
  2. Polovica októbra a zima na Slovensku sa už začala – na Veľkej Javorine už stojí iglu
  3. Vyšlo predvianočné číslo časopisu Snow
Aký je Váš názor?
veronika says:

jeeeej..super članok :D.. heh

>