TRÉNING

Prihláste deti na začiatok sezóny na Kaprune

Super prázdniny medzi alpskými velikánmi, ľadovec Kitzsteinhorn len 450 km od Bratislavy. Program je určený pre mladých lyžiarov, (nie úplných začiatočníkov) vo veku od 10 do 16 rokov, pre deti, ktoré ovládajú základné lyžiarske zručnosti.

Počas dňa budeme zdokonalovať techniku jazdy, pokúsime sa odstrániť nesprávne návyky. Budeme sa venovať rôznym cvičeniam a hrám na lyžiach. Ukážeme si aj freestylové triky a naučíme sa niečo o novom trende v lyžovaní, o freeridingu – jazde mimo upravenej zjazdovky.

Počas večerného programu nebude chýbať video analýza dennej výučby, premietanie filmov s lyžiarskou a horskou tématikou, hry, výlety do okolia Zell am See, večerná prehliadka hradu v Kaprune.

S deťmi budú lyžovať skúsení inštruktori MEDVEDiCA TOUR, na 1 inštruktora budú max. 3-4 deti, zabezpečíme individuálny prístup a každé dieťa sa určite posunie vpred…

Na lyžiach zažijeme veľa zábavy a všetci si vylepšia techniku jazdy. Celé dni budeme lyžovať v krásnom prostredí alpských velikánov a večer bude zábava pokračovať.

Termín

  • 28.10. 2011 – 31.10.2011

Cena

220,-EUR deti do 15r
250,-EUR deti nad 15r

Cena zahŕňa

3xubytovanie v apartmánoch v Kaprune, 3xpolpenziu(varia inštruktori), 3-denný skipass, prácu lyžiarskych inštruktorov, dopravu mikrobusom, prekvapenie od MEDVEDiCA TOUR.

Cena nezahŕňa

obedy – v reštauráciach na svahu, poistenie

Prihlásiť sa treba 14.10.2011 zaslaním on-line prihlášky.

Viac info na tomto linku: http://www.medvedicatour.sk/ponuka.php?t=32#45

Súvisiace články:

  1. Naučte deti lyžovať (časť 2. – deti predškolského veku)
  2. Ukončenie zimnej sezóny na Kaprune
  3. američania trénujú na Kaprune
  4. Škola lyžovania detí – ako ich trénovať v rôznom veku?
  5. Nečakaný začiatok s nečakanými výsledkami FWT 2010
Aký je Váš názor?

>