STREDISKÁ

Opäť vyšiel katalóg stredísk Skicontact

Milí lyžiarski priatelia,

iste uznáte, že je nepríjemné, ak sa vyberiete na lyžovačku a až priamo na mieste zistíte, že to čo bolo vlani, tam už nie je a mali ste sa vybrať iný smerom, pripraviť sa na iné.

Že je preložená lanovka,pribudol vlek, sedačka, či kabínka, nástupište je niekde inde, ako ste to poznali, a podobne.

Čas rýchlo beží aj v lyžovaní a tobôž v špičkových lyžiarskych strediskách, lebo aj na Slovensku sa ich majitelia rozhodli, a správne, lákať klientov na to najlepšie.

Snažia sa pripraviť ideálne trate, zasnežovaním rozšíriť ponuku na lyžovanie, spríjemniť prostredie a celkový pobyt v stredisku počas lyžovačky i po nej.

O tom, kde začať a ako sa orientovať, sa opäť môžete presvedčiť už v 8. ročníku katalógu vybraných lyžiarskych stredísk na Slovensku SKICONTACT 2011 / 2012.

Katalóg si môžete prelistovať aj na webe, keď kliknete na tento obrázok:

Je to pre vás ako odrazový mostík. V katalógu nájdete mapku daného strediska a pri tom aj potrebné údaje o kvalite a dĺžke tratí, kontakty a informácie ako zistiť kde môžete tráviť čas po lyžovačke.

Všetko si môžete telefonicky, alebo mailom pripraviť vopred, ak sa odrazíte od informácie v Skicontacte.

Vieme, že veľa informácií beží na webe, na internete, ale ako to platí naďalej aj v alpských strediskách vo všetkých krajinách, kde tieto veľhory zasahujú, tak to bude trvať aj na Slovensku v našich Tatrách a pridružených pohoriach. Jedna vec je informácia na internete a druhá stále prepotrebná tlačená ponuka reklamy a informácie.

Skicontact ponúka nielen detailné informácie o všetkých strediskách, ale sú tu aj užitočné rady o tom, ako a kedy začať s výučbou lyžovania detí, ako sa naučiť čo najlepšie zjazdovať aj snoubordovať.

Sú tu rady, ako sa obliekať do hôr, do rôzneho počasia, ako sa správať v horskej oblasti podľa rád Horskej služby.

Bez chválenia – Skicontact by nemal chýbať v knižnici milovníka lyžovania na Slovensku. V alpských krajinách si už zvykli mať takýto bedeker doma a ak sa treba rýchlo rozhodnúť, siahnu po ňom.

Nezabudnite na to aj vy!

Súvisiace články:

  1. Opäť vyšiel bedeker Skicontact 2010/2011
  2. SkiContact nové číslo
  3. 18 stredísk v Alpách, kde je najväčšia pravdepodobnosť snehu
  4. Kompletné ceny lístkov do stredísk na Slovensku sú iba na Snowmagazíne
  5. Vyšiel časopis SNOW, zameraný je na bezpečnosť na svahoch
Aký je Váš názor?