SVETOVÝ POHÁR

Veronika Zuzulová bude aj naďalej reprezentovať Slovensko

Veronika Zuzulová bude aj v sezóne 2012-2013 reprezentovať Slovensko v Svetovom pohári v alpských disciplínach. Na záver minuloročnej sezóny totiž prebehlo v médiách niekoľko informácii, že po svadbe odíde do francúzskej reprezentácie, nakoľko sa nepohodla s vedením Slovenskej lyžiarskej asociácie.

Na jeseň už na spoločnej tlačovej koferencií  Zuzulovci aj SLA vyhlásili, že budú ťahať za jeden povraz. Tŕňnom v oku niektorých pretekárov totiž bolo prerozdelenie financií.

“Predsedníctvo asociácie podpísalo so všetkými reprezentantmi rámcové zmluvy. K tomu sú ešte uzatvorené dodatky s niektorými pretekármi. V prerozdelení finančných prostriedkov sme našli zhodu,” povedala Jana Gantnerová, šéfka lyžiarskej asociácie.

Letná príprava prebehla v Austrálii

Letnú prípravu absolvovala Veronika Zuzulová v Austrálii. Podľa vlastných slov je pripravená dobre. Ešte vraj nie je úplne stotožnená s materiálom a detaily by mala testovať v priebehu jesene v Európe.  

“Som veľmi, veľmi vďačná ocinovi, ktorý ma úplne izoluje od všetkých tých vecí okolo,“ povedala na tlačovej konferencii SLA v Bratislave pre tasr.

“Aj teraz som všetkým povedala – žiadne maily na moju adresu. Nič neviem, napríklad aj zmluvu som videla, až keď bola hotová a podpísala som ju, lebo na nej pracoval môj tím a najmä manažér Robo Magát urobil kusisko práce,” uzavrela vlaňajšie naťahovačky so zmluvou Veronika.

Súvisiace články:

  1. Veronika Zuzulová skončila druhá v slalome SP v Zwiesel
  2. Veronika Zuzulová skončila v poslednom slalome SP tretia
  3. Veronika Zuzulová sa dostala do druhého kola obráku, nakoniec však vypadla
  4. Zuzulová je Majsterkou Európy v paralelnom slalome
  5. Zuzulová skončila v Levi 39., vyhrala Nemka Rieschová
Aký je Váš názor?

>