SVETOVÝ POHÁR

Lara Gut sa stala Lange girl 2013

Oficiálne predstavenie fotografie Lary Gut prebehlo vo štvrtok 6.decembra 2012 v St.Moritzi, symbolickom mieste švajčiarskych lyžiarov. St.Moritz je aj miestom niektorých pamätných pretekov Lary: jej prvé pódiové umiestnenie vo svetovom pohári 2.februára 2008, 3.miestom v zjazde, nasledované jej prvým víťazstvom v ďalšej sezóne v decembri 2008 v Super-G.

Fotogaléria Lange girls v článku „Sex predáva aj lyžiarky“

Posledných 8 rokov sa Lange bez prestávky zameriava na ženy vo svetovom pohári. Je to prémiová značka lyžiarok a líder v pretekoch. Svoje športovkyne chce originálnym spôsobom poctiť možnosťou vyjadriť ich ženskosť a osobnosť.

Po pretekárkach ako Julia Mancuso v 2007, Resi Stiegler v 2008, Maria Hoefl-Riesch v 2009, Manuela Moelgg v 2010, Dominique Gisin v 2011 a Federica Brignone v 2012, LANGE s hrdosťou predstavil LANGE ICON 2013: Lara Gut.

Prvé detské lyžiarky Lary Gut? Lange!

Túto sezónu, držiteľka striebra z MS 2009 v zjazde a kombinácii, bude reprezentovať šarm a ženskosť najúspešnejších pretekárok vo svetovom pohári: „Lange boli moje prvé detské lyžiarky. Je to zábavné, pretože počas tých rokov sú stále v modrej farbe a to sa mi skutočne páči. Okrem toho je výhodou mať možnosť lyžovať s výhradne lyžiarkovou značkou, pretože mi to dovoľuje zdokonaliť mnoho vecí, ísť vo veci do hĺbky a stať sa ikonou Lange!“

Môžme konštatovať, že 4.miestom v obrovskom slalome v Aspene a 6.miestom v Super-G v Lake Louise na začiatku sezóny, už Lara Gut predurčila svoje lyžiarky RS 140 ako významnú prednosť v dobíjaní najvyšších mét.

Zdroj: fisalpine.com; Foto: PAUCE, Lange, laragut.ch

Súvisiace články:

  1. Lange girls
  2. Lange girls – sex predáva aj lyžiarky
  3. Olympijská víťazka Mancusová prijala pozvanie na najťažší freeridový pretek – Xtreme Verbier
  4. Petra Vlhová sa stala Majsterkou sveta juniorov
  5. Víkend v Svetovom pohári: obrovský slalom má dvoch víťazov
Aký je Váš názor?

>