ZAUJÍMAVOSTI

Vypredané haly na veľtrhu ISPO Mníchov 2013

ISPO Mníchov pokračuje vo svojej úspešnej dráhe. Svetový odborný veľtrh športových potrieb a športovej módy ISPO Mníchov 2013 je opäť vypredaný. Očakáva se vyše 2.300 vystavovateľov, z toho lyžiarskych firiem asi 240, z 50 krajín, ktorí predstavia svoje novinky pre sezónu 2013 na výstavnej ploche 140.000 m2. Túto svetovú udalosť si nenechá ujsť žiadny z očakávaných 80.000 odborných návštevníkov zo 150 krajín .

ISPO Mníchov pokračuje aj v roku 2013 vo svojom úspechu. Medzinárodná platforma športového odvetvia ukazuje v porovnaní s minulým rokom opäť ďaľší nárast predanej výstavnej plochy. Už 2 mesiace pred zahájením veľtrhu bola veľtržná plocha vypredaná!
Na veľtrhu sa opäť predstavia vystavovatelia se svojou širokou ponukou z oblasti Outdoor, Ski, Action a Performance Sports.

Žiadný iný svetový veľtrh neponúka lepší prehľad čo sa týka produktov, trendov, inovácií v celom svojom obore. Vedľa už stálych a známych firiem sa tento rok prihlásili aj takí hráči ako napr. aj Quiksilver. A tak vysoká úroveň už aj tak kvalitného veľtrhu bude v roku 2013 opäť ešte vyššia.

ISPO Mníchov 2013 sa koná od 3. do 6. februára 2013 na výstavisku Messe München. Ďaľšie informácie nájdete na www.ispo.com/munich alebo https://www.facebook.com/ispomunich

Svetový odborný veľtrh športových potrieb a športovej módy ISPO Mníchov rozširuje svoje portfólio inovácií a textílií o nové fórum – ISPO Textrends Forum. Výrobcovia textílií, látok, membrán, zapínánia dostanú tak prvýkrát možnosť prezentovatť svoje vlastné inovácie medzinárodným profesionálom z oblasti športového businessu a to vo vlastnom fóre. Dizajnéri a produktoví manažéri sa môžu rýchlo a efektívne informovať o textilných novinkách na jednom určenom centrálnom mieste na veľtrhu ISPO Mníchov.

Celý návštevnícky servis (vstupenky so zľavou, ubytovanie) na veľtrh ISPO zabezpečuje www.expocs.cz

Objednávka a registrácia zľavnených vstupeniek
Zaisťujeme ubytovanie v rôznych cenových kategóriach v blízkosti výstaviska
Aktuálny zoznam prihlásených vystavovateľov
Atraktívny sprievodný program

Súvisiace články:

  1. Ako bolo na brnenskom veľtrhu Sportlife? Lyžiarov firmy ignorovali
  2. Typy na lyžiarske vybavenie na rok 2013
  3. Lara Gut sa stala Lange girl 2013
  4. MS v alpskom lyžovaní 2013 v Schladmingu
  5. Veronike Velez-Zuzulovej sa plnia sny – 2 víťazstvá za 3 dni
Aký je Váš názor?