TESTY

Skipoint – nový lyžiarsky servis v BA

Už si nabrúsený na zimu? Nie! Bež do nového skiservisu v Bratislave. Ak chceš byť na svahu rýchly o lyže sa musíš starať. Najlepšie ťa to naučia v Skipointe. Web: skipoint.sk.

,,Hľadali sme v Bratislave skiservis, kde sa o Vaše lyže postará tím profesionálov, kde si môžeme požičať a kúpiť kvalitnú lyžiarsku výstroj, kde si vychutnáme výbornú kávu pri sledovaní športového prenosu, kde v našich deťoch prebudia lyžiarsky talent, …. Takéto miesto sme nenašli, tak sme ho pre Vás vytvorili,“ hovoria zakladatelia skipointu a vynikajúci lyžiari, Džady a Rišo.

Čo ponúka Skipoint.sk?

Všeobecne platí, že pravidelným servisovaním športového náradia lyží a snowboardov minimálne raz za za sezónu, v prípade zlých snehových podmienok aj viac krát, dosiahneme:

Vylepšenú funkčnosť – lepšie klzné a točivé vlastnosti.
Bezpečnosť - jazda je kontrolovanejšia a lepšie ovládanejšia.
Životnosť – materiál vydrží dlhšie a má lepšie vlastnosti.

Ako dlhoroční lyžiarski tréneri máme bohaté skúsenosti s prípravou lyží. Pracujeme na kvalitných strojoch značiek Montana a RofB.
Vieme poskytnúť aj náročnému zákazníkovi kompletný lyžiarsky servis cez servis lyží, snowboardov a bežiek. Vieme poradiť pri výbere oblečenia a doplnkov, ponúknuť informácie pri plánovaní zimnej dovolenky a to všetko pri výbornej kávičke a chutnom občerstvení. Máme ambíciu doslovne naplniť význam slova Skipoint.

Radi by sme vytvorili miesto, kde sa bude stretávať lyžiarska komunita a v príjemnej atmosfére tráviť spoločné chvíle s príjemnými ľuďmi.

Podrobnejšie informácie nájdete v Skipoint.sk

Prečo si dať servisovať lyže a snowboard?
Prečo oprava sklznice?
Kedy si dať opraviť sklznicu?
Kedy si nabrúsiť hrany?
Čo je to štruktúra?

Súvisiace články:

  1. Základný servis lyží, ktorý zvládnete aj doma
  2. Ponúkame lacnejšie poukážky na servis lyží
  3. SKI DUBAI – lyžiarsky svah v nákupnom centre
  4. Koncom septembra vyšiel nový SNOW
  5. Saalbach&Hinterglemm – lyžiarsky cirkus

Comments are closed.

>