STREDISKÁ

Škoda Snow Show – cez víkend na Mýte a Táloch


Už deviatu sezónu rezonuje v najnavštevovanejších slovenských lyžiarskych strediskách unikátny projekt ŠKODA SNOW SHOW. Jeho hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2015 a dotvorenia atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu.

Vo vybraných strediskách si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať nové modely značky ŠKODA, testovať lyže značky HEAD, okuliare a prilby značky BOLLÉ a športové oblečenie značky TRIMM. Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke produktov od spoločnosti RESTART, v Demänovka bare nájdu okrem tradičných nápojov tejto značky ich Horúce varianty a Novinku Demänovka Cranberry.

Celá séria ŠKODA SNOW SHOW je sprevádzaná TOMAGGIOM – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra auto ŠKODA na víkend s plnou nádržou. Pre viac info o kalendári a partneroch klikajte na oficiálny web www.snow-show.sk

Súvisiace články:

  1. Ktoré strediská cez víkend otvárajú?
  2. Kde si môžete cez víkend na Slovensku zalyžovať
  3. Alpské strediská otvárajú cez víkend, niektoré hlásia meter a viac prašanu
  4. Stubai cez víkend – ZOO plné riderov
  5. Cez víkend žiaril ostrieľaný veterán – Didier Cuche

Comments are closed.