FREERIDE

Získajte job a lyžovačku pre seba a kamoša na Aljaške!

Peak Performance Vám ponúka prácu snow na Aljaške. Nie hociakú! Spolu s kamarátom môžete získať 5 sekundový job: podržať lyže pro freeskierke Matilde Rapaport na preteku vrámci Freeride World Tour v Haines na Aljaške. Okrem toho je pre Vás pripravený freeride plný zábavy.

Súťaž je pre každého lyžiara životnou príležitosťou! Práca je to jednoduchá, podržte Matilde lyže na 5 sekúnd pred štartom. Zároveň si budete môcť užiť krásny výlet (vrátane Heliski) a jazdenie s profi lyžiarkou na Aljaške. Príležitosť, aká sa nevidí každý deň.

Matilda a jej tím precízne vyberú uchádzača, ktorý získa job. „Hľadám človeka, ktorý miluje lyžovanie a cestovanie. Potrebujem pomoc s lyžami pred štartom na vrchole hory. Jedná sa o malú, ale významnú úlohu v príprave na preteky. Pomôže mi s ňou niekto? Môj posledný asistent bol nemožný, hotovou katastrofou,“ povedala Matilda.

Info o súťaži nájdete na tomto linku: http://www.peakperformance.com/gb/freeride-world-tour/radicaljob.html

Pravidlá sú jednoduché: Postnite na instagram fotku, alebo video a napíšte, prečo by ste mali získať túto prácu snow. Použite hashtagy #radicaljob a označte svoj post @peakperformance. Súťaž trvá do 31. Januára. Ak vyhráte, môžete si so sebou vziať kamoša!

Súvisiace články:

  1. Súťaž o lyžovačku pre dvoch vo Francúzsku je uzavretá.
  2. Lost and found. Pozrite si online freeride filmík.
  3. Najdlhší vertikálny zjazd na svete – Mount St. Elias na Aljaške
  4. Program a štartovka Freeride World Tour 2015/2016
  5. Freeride World Tour zverejnil kalendár kvalifikačných pretekov

Comments are closed.