Zjazd potrebuje šialencov ako Bank či Innerhofer

„Bode Miller už nejazdí Svetový pohár, tak potrebujeme ďalšieho šialenca,“ povedal po zjazde, kde zoťal bránku v rýchlosti 140 km/h a prišiel s ňou na chrbte skoro až do cieľa Christof Innerhofer.

Pozrite si nasledujúce video a zostanete mlčky stáť. Utorkový zjazd bol plný pádov a krajností, kvôli ktorým ho hlavné hviezdy a to Nórski lyžiari Svindal a spol., úplne vypustili.

Christof Innerhofer – gate panel – Santa Christina DH

“Bode Miller‘s no longer around so there needs to be another crazy guy,” said Christof Innerhofer after pulling off an amazing gate-paneled stunt today.

Posted by U.S. Ski Team on Tuesday, December 29, 2015

Zjazd vyhral Adrien Theaux

Francúz Adrien Theaux vyhral tento zjazd s náskokom 1,04 sekundy. Druhý skončil Rakúšan Hannes Reichelt, tretí ďalší Francúz David Poisson (+1,15).

Vedenie v celkovom poradí SP prevzal Nór Aksel Lund Svindal, ktorý obsadil v utorok siedme miesto. Na obhajcu veľkého glóbusu Rakúšana Marcela Hirschera, ktorý v Santa Caterine neštartoval, má aktuálne náskok 15 bodov. Svindal je aj suverénnym lídrom priebežnej klasifikácie disciplíny.