ZAUJÍMAVOSTI

Zákazníci INTERSPORTu lyžujú s 50% zľavami!

S INTERSPORT Benefit systémom máte možnosť využívať skvelé zľavy v početných lyžiarskych strediskách a užívať si relax v aquaparkoch a wellness zariadeniach so zvýhodneným vstupným.

Čo je INTERSPORT Benefit?

INTERSPORT Benefit je unikátny vernostný program poskytujúci pre svojich členov množstvo zliav v rámci športových i rekreačných aktivít. Tento systém sme vyvinuli pre našich verných zákazníkov v zmysle myšlienky: „Si náš zákazník? Tak ťa odmeníme.“

Ako INTERSPORT Benefit funguje?

Ak si náš verný zákazník a v rámci návštevy našej kamennej predajne jednorázovo nakúpiš športový sortiment nad 100 eur získavaš automaticky prístup na intersportbenefit.sk.

Prístupové údaje ako meno a heslo ti pošleme mailom a rovnako ti ich vedia poskytnúť aj na predajni. Po prihlásení na www.intersportbenefit.sk si už len surfuješ medzi benefitmi, klikáš a vyberáš. Zľava na skipas počas hlavnej sezóny, do aquaparku, na masáž, na rôzne outdoor aktivity atď.. Vyber si tú svoju zľavu a užívaj si množstvo benefitov.

Čo presne získavaš?

⦁ Zľavy až do 50%  na lyžovanie vo viac ako 15 top lyžiarskych strediskách na Slovensku
⦁ Zľavy 1+1 na skipasy vo vybraných lyžiarskych strediskách (napr. v Park Snow Donovaly)
⦁ Atraktívne zľavy vo vybraných aquaparkoch, termálnych zariadeniach a wellness hoteloch
⦁ iné výhody, napríklad zľavy na športové aktivity alebo skrášľovacie služby

Pretože milujeme zimné športy a relax. Tak ako vy :)

Tak benefitujte s nami!

Kompletná ponuka výhod na www.intersportbenefit.sk Platnosť zimného INTERSPORT Benefit systému je od 1.11.2016 do ukončenia zimnej sezóny (presné dátumy konkrétnych akcií jednotlivých partnerov sú uvedené na intersportbenefit.sk). V prípade akýchkoľvek ďaľších otázok, zavolajte od 8:00 do 16:00 na 00421948 177 203 alebo napíšte na info(a)intersportbenefit.sk

Súvisiace články:

  1. V Bratislave otvorili novú predajňu Intersportu
  2. Tepelné tvarovanie lyžiarok na mieru v INTERSPORTe!

Comments are closed.