Featured

Prehľad lyžiarskych prilieb, z ktorých si určite vyberiete

Prilby uvex

Prilby uvex


„Na zjazdovke nie ste sami a nečakaný stret s iným lyžiarom môže vážne poškodiť vaše zdravie. Preto nosenie prilby nepodceňujte.”

Uvex hlmt 500 visor

Uvex hlmt 500 visor

Uvex hlmt 500 visor


Veľký futuristický štít poskytuje mimoriadne široké zorné pole a zaručuje ochranu zraku počas jazdy.
249,95 €

Uvex hlmt 400 visor style

Uvex hlmt 400 visor style

Uvex hlmt 400 visor style


Ľahká štítová prilba je prvá OTG prilba špeciálne dizajnovaná pre ľudí nosiacich dioptrické okuliare. Je teda kombináciou ochrany, komfortu a dizajnu.
179,95 €

Uvex hlmt 300 chrome LTD

Uvex hlmt 300 chrome LTD

Uvex hlmt 300 chrome LTD


Unikátna chrómová úprava dodáva klasickej štítovej prilbe uvex hlmt 300 výnimočný dizajn.
349,95 €

Uvex junior visor pro

Uvex junior visor pro

Uvex junior visor pro


Kombinácia prilby a okuliarov v prilbe uvex junior visor zaručuje komfort aj deťom a juniorom a hľadanie stratených lyžiarskych okuliarov je už minulosťou.
129,95 €

Prečo nevylepšiť tradičnú prilbu

Lyžiarske prilby sa v posledných rokoch veľmi zmenili. Aby prilba nijakým spôsobom neobmedzovala a nenarúšala pôžitok z jazdy, je dôležitá nielen jej hmotnosť, ale aj možnosti prispôsobenia sa tvaru hlavy.

Uvex prináša revolučný systém octo+ a +plus technológiu spočívajúcu v špeciálne vyvinutom termoplastickom materiáli, ktorý je ultraľahký, extrémne tvrdý a disponuje najvyššou odolnosťou proti nárazu. Prilba je o 15 percent ľahšia ako štandardné hardshell prilby a o 16 percent odolnejšia proti nárazu, ako určujú normy.

Najľahšia na trhu

Ľahká a pevná! Prilba uvex p1us je najobľúbenejšia a najľahšia prilba na trhu – Made in Germany. Prilba je dostupná vo viacerých farbách, z ktorých si vyberie naozaj každý.
99,95 €

uvex plus

uvex plus


Prilba uvex oversize s obvodom 60 – 64cm je určená na väčšie hlavy alebo pre prípad, že sa do menšej prilby nezmestia objemnejšie kučeravé vlasy.
99,95 €
uvex oversize

uvex oversize


Technológie sú na vašej strane

Uvex octo+ je prvý plnoautomatický systém nastavenia veľkosti prilby na svete. Vnútro prilby funguje ako ramená chobotnice.

Na prvý pohľad to môže vyzerať zvláštne, no princíp je naozaj revolučný. Vďaka desiatim pružným lamelám, ktoré obklopujú hlavu zo všetkých strán, prilba vždy presne kopíruje tvar hlavy a žiadnym spôsobom neznepríjemňuje pôžitok z jazdy.

Sama sa prispôsobí

uvex JAKK+ octo+

uvex JAKK+ octo+


Prvá prilba na svete, ktorá disponuje plnoautomatickým prispôsobovacím systémom veľkosti s názvom uvex JAKK+ octo+. Vnútro prilby totiž tvorí až desať pružných lamiel, ktoré kopírujú akýkoľvek tvar hlavy.
199,95 €

Súvisiace články:

  1. Vyberte si okuliare vhodné pre vás
  2. 6 najčastejších chýb, ktorých sa lyžiari dopúšťajú pri výbere lyžiarskej prilby a okuliarov
  3. Ako si vybrať z veľkého množstva prilieb na trhu?
  4. V Rakúsku zavedú povinné nosenie prilieb na svahoch
  5. Korčuľovaním zlepšíte držanie tela a posilníte zabudnuté svaly

Comments are closed.