Lopušná Dolina – Skitatry

O stredisku


VYSOKÉ TATRY / 784 – 1024 mnm

Lyžiarske stredisko Lopušná Dolina – Lučivná sa nachádza v oblasti Vysokých Tatier pri meste Svit od ktorého je vzdialené 3 km a 11 km od okresného mesta Poprad. Vynikajúce lyžiarske podmienky zabezpečuje 12 vlekov s 6,4 km lyžiarskych tratí s technickým zasnežovaním, pravidelnou úpravou a večerný osvetlením. V stredisku sú k dispozícii služby ako snowtubing, pre snowbording U-rampa, lyžiarska škôlka, požičovne športových potrieb, snežných skútrov, občerstvenie s ponukou teplých i studených jedál. Ubytovanie zabezpečuje Hotel Lopušná Dolina situovaný v stredisku, Hotel Mladosť v meste Svit a penzión Kaštieľ-Lučivná. Pri vstupe do strediska sú upravované bežecké lyžiarske stopy.

Lopušná Dolina – Skitatry je členom Skicentrum Lopušná Dolina – Lučivná,  do  ktorého patria ešte strediská Snowpark Lučivná a Lopušná Dolina  – Skichem.

Zaujímavosti a služby dostupné v okolí strediska: V blízkosti strediska je možnosť navštíviť termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Aquapark Tatralandia v Lipovskom Mikuláši ako aj krytú plaváreň vo Svite a Športovo – Relaxačné Centrum Spolcentrum – Svit, ktoré Vám ponúka: tenisovú halu, fitnes + welness centrum, bowling a iné.

ÚDAJE O STREDISKU:

Názov strediska
LOPUŠŠNÁ DOLINA – SKITATRY 3,1 VYSOKÉ TATRY 784 1024 1350 2 0 0 14,00 1,9 100 0,1 1,3 0,5 0,0 5,0

SLUŽBY V STREDISKU:

Detský vlek Lyžiarska škola SNB park Skibus

 

Kontakt