Napíšte svoj článok pre stránku Snowmagazín.sk

Prečo?

Ak máte pocit, že chcete lyžiarskej verejnosti niečo povedať, navštívili ste lyžiarske stredisko, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu chcete pomôcť s vývojom stránky, veľmi sa tomu potešíme. Ak sa chcete podeliť o vaše lyžiarske zážitky, sem s nimi!!

Čo z toho budem mať?

Honorár za články nečakajte. Príjmy z reklamy sú na Snowmagazin.sk nulové. Každopádne odvďačiť sa vám môžeme a preto čítajte ďalej. Tiež sa stanete členmi našej komunity, získate nových kamarátov a parťákov na lyže. Slová, ktoré napíšete uvidia stovky/tisíce ľudí.

Získajte víkendový skipass

Ak chcete napísať o stredisku, reportáž zo strediska a podobne, najskôr nás skontaktujte (igi@snowmagazin.sk), alebo vyplňte formulár napravo. Ak sme v danom stredisku neboli, pomôžeme vám získať dvojdňový skipass pre dvoch zadarmo. Ponuka, ktorá sa neodmieta, či?

Oblečenie, alebo lyže na testovanie?

Detto platí aj s oblečením a lyžami. Najlepšie je lyže pred samotnou kúpou odskúšať. Ak svoje pocity zo skúšania lyží a výstroje zveríte papieru, vybavíme vám výstroj na testovanie podľa vášho výberu. Poradíte tak pred nákupom aj ďalším.

Ďalšie nápady?

Tým sme samozrejme otvorení. Ak máte nápad, čo zlepšiť (a je to v našich silách), resp. ako by sme sa vám mali odvďačiť napíšte!