Ski Mlynky – Dedinky – Gugeľ – Biele Vody

O stredisku


SLOVENSKÝ RAJ / 730 – 996 mnm

Lyžiarske stredisko Mlynky – Dedinky sa nachádza v prekrásnom prostredí národného parku Slovenský Raj – v jeho južnej časti. Mlynky sú obľúbeným strediskom cestovného ruchu, či už v zimnej alebo v letnej sezóne. Počas zimnej sezóny ponúka široké možnosti športového vyžitia – lyžovanie na zjazdových tratiach všetkých stupňov obtiažnosti i možnosť bežeckého lyžovania, či zimnej turistiky. Lyžiarske stredisko Mlynky – Dedinky pozostáva z 3 samostatných lokalít: Biele Vody, Dedinky a Gugeľ.

V lokalite Gugeľ sa nachádzajú 3 vleky. Zjazdovky ľahkej, stredne ťažkej i ťažkej obtiažnosti sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých lyžiarov, s možnosťou prenájmu na súkromné akcie (preteky, tréningy).

V stredisku Mlynky – Dedinky – Gugeľ sa nachádza veľké spevnené bezplatné parkovisko, horská chata, horský bufet, požičovňa lyžiarskej výstroje, lyžiarska škôlka i skiservis. Počas zimnej sezóny je atrakciou snežný hrad.

Zaujímavosti dostupné v okolí strediska: Jazda na koni – Ranč 15 km, jazda na snežných skútroch 25 km, Aquapark Tatralandia 35 km.

ÚDAJE O STREDISKU:

Názov strediska
SKI MLYNKY – DEDINKY – GUGEĽ – BIELE VODY 2,1 SLOVENSKÉ RUDOHORIE – SLOVENSKÝ RAJ 730 996 1650 3 0 0 16,00 7,2 100 3,8 1,9 1,5 0,0 0,0

SLUŽBY V STREDISKU:

Lyžiarska škola

 

Kontakt